Hakkımızda

Leksan Etiket

Leksan Etiket: Lexan olarakta bilinen leksan etiket; polyester, poli karbonat mat ve parlak malzeme üzerine malzeme üzerine serigrafi baskı yöntemi ile logo, yazı, resim, uyarı işaretleri, açıklama metni çıkartma, baskı işlemleridir.

Boyayı içerisinde saklayan, en uzun süre garantisi olan bir üründür. Özellikle Elektronik sektöründe tercih edilir.

Rengarenk görünümü ve uzun süre hiç deforme olmadan dayanabilme gücü ile n fazla tercih edilen etiket çeşitlerinden bir tanesi olan, 100 derece ısıya kadar dayanma gücü ile özellikle sıcaklığın yüksek olduğu ve yüksek ısıya maruz kalınan alanlarda bulunan ürünler için tercih edilen Leksan etiket modelleri, otomotiv sektörü başta olmak üzere, her türlü sanayi sektöründe, elektrik ve elektronik sektöründe gönül rahatlığı ile kullanılabilen ender etiket çeşitlerindendir.

 

Şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanan baskı sayesinde dış müdahale ile hiçbir zaman karşı karşıya kalmayan, bu sayede rengi solup, silinmeden çok uzun sürelerde varlık gösterebilen bu ürünler, yeni nesil baskı tekniklerinden bir tanesi olan serigraf baskı uygulaması ile gerçekleştirilerek, parlak renklerin ve görselliğin hakim olduğu bir ürün ortaya çıkartılır. Arma, işaret, logo, isim ve açıklama metni gibi yazıların yada resimlerin basıldığı leksan etiket çeşitleri, makinelerin ön panellerinde veya reklam promosyon amacı ile tercih edilir.

Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan ve çok amaçlı kullanılan bu ürün çeşidinin de imalatını tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi birinci sınıf teknikler ile yapan, son sistem teknolojilerle üretilen modern makineler eşliğinde kaliteli boya ve pvc malzemelerinden imal edilen leksan etiketler, serigraf baskı tekniği ile yapılan, baskı iç yüzeyde kaldığı için kolay kolaya deformesyona uğrayıp bozulmayan bir özelliğe sahiptir. İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içerde ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. En büyük özelliği tersten baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma yada kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılarak baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorunla karşılaşılmaz

PVC             Leksan malzeme üzerine  serigrafi baskı yöntemiyle baskı yapılmaktadır malzeme şeffaf olması nedeniyle baskı tersden uygulanır ve ön yüzeydeki temaslarla çizilmemiş olur,  kağıt gibi yırtılmaz, istenilen şekilde             özel kesim yapılabilir,arkasındaki yapışkan bant ile kolayca montajı yapılır,         Kullanıldığı Yerler; Otomotiv, Mobilya, Elektrikli Eşyalar, Kumanda Panelleri, Makina Sanayii, v.s.

Estetik görünüşü açısından en güzel etiket cinsidir. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. En büyük özelliği tersten baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma yada kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılarak baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorunla karşılaşılmaz. Işıklı tabelalar yüzeylerde kullanılabilir. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik sağlar.

Bu etiket cinsi özellikle makine, elektronik otomasyonlarında yaygın olarak kullanılır. İstenilen yere arkasından ışık geçirdiği için ekran ve istenilen yere Gofre (kabartma) yapılarak tuşların kullanımı sağlanır. Bütün endüstriyel ölçü ve kontrol alanlarında kullanılır. (Sayıcı, Termostat, Devir hız ölçerler, Zaman röleleri, Sensor).

HOŞGELDİNİZ

Leksan Etiket , sahip olduğu tecrübe ve birikimle firmanızın ihtiyacı olan leksan etiket,madeni etiket,pvc etiket,cıkartma etiket,metal etiket,plaket,alüminyum etiket,tüm etiketlerde,aradığınız kalitede sağlanması için çalışmaktadır. Kendi imkanları ile gerçekleştirdiği imalat faaliyeti ile taleplerinize en hızlı ve en düşük maliyetli çözümler sunmaktadır..

Leksan Etiket

Mail: info@leksanetiket.com

Ürünlerimiz

Leksan Etiket ürünlerini görmek için yukarıdaki menüden Ürünlerimiz'in üzerine gelmeniz yeterli. Açılır menüden ürün kategorisini seçip, ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

Hakkımızda

Leksan Etiket kuruluşu hakkında bilgi sahip olmanız için kendimizi anlattık. Hakkımızda sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Online Sipariş

Ürünlerimizi sipariş vermek için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Online sipariş bölümündeki formu doldurup siparişinizi verebilir, sizinle iletişim kurmamızı bekleyebilirsiniz.